Notifications
Clear all

Gdzie najlepiej ustawić naszego kampera ?

3 Posty
1 Users
0 Likes
237 Widok
Posty: 6
Admin
Topic starter
(@epanem)
Member
Dołączył: 2 lata temu

Polska jest przepięknym krajobrazowo krajem. Wiem, że najlepiej byłoby spędzić kilka dni z dala od miejskiego zgiełku, czy z dala od zgiełku turystycznych perełek w terenie który urzeka swoim pięknem. Z roku na rok rośnie baza miejsc, w których możemy ustawić swojego kampera w miejscach, których właściciele zapewniają co najmniej dostęp do sanitariatów, energii elektrycznej, zrzutu nieczystości itp. Podzielcie się swoją wiedzą na ten temat i wskazujcie te miejsca, które waszym zdaniem spełnią oczekiwania użytkowników kamperów.

2 Replies
Posty: 6
Admin
Topic starter
(@epanem)
Member
Dołączył: 2 lata temu

Camping Echo w Rydzewie na Mazurach. Położony nad brzegiem jeziora Niegocin. Wydzielone miejsca na kampery, sanitariaty, energia elektryczna, obiekt ogrodzony.

Odpowiedz
Posty: 6
Admin
Topic starter
(@epanem)
Member
Dołączył: 2 lata temu

PERŁA KRUTYNI - ośrodek wypoczynkowy w Puszczy Piskiej położony nad brzegiem rzeki Krutynia. Goście mogą korzystać z pawilonu sanitarnego położonego blisko pola namiotowego. Znajdują się w nim stanowiska umywalkowe, WC oraz kabiny prysznicowe. Zapewniamy czystość i schludność umywalni, ciepłą wodę, dostęp do kuchni gazowej, lodówki i zmywalni naczyń

SERWIS WWW

Odpowiedz
Share: