Notifications
Clear all

Czy każde miejsce postoju kampera jest dla Nas bezpieczne ?

3 Posty
2 Users
0 Likes
139 Widok
Posty: 6
Admin
Topic starter
(@epanem)
Member
Dołączył: 1 rok temu

Na pewno nie. Podczas każdej podróży, nie tylko kamperem, jesteśmy narażeni na nieprzewidziane zdarzenia. Nie miejsce tutaj na ich opisywanie właśnie ze względu na ich nieprzewidywalność. Warto jednak się ustrzec przykrych dla Nas niespodzianek poprzez zachowanie, chociażby podstawowych środków ostrożności. Jeżeli macie swoje uwagi w tym zakresie podzielcie się nimi z użytkownikami kamperów.

2 Replies
Posty: 4
(@keraj)
Active Member
Dołączył: 1 rok temu

Zanim zdecydujesz się na ustawienie kampera w ustronnym miejscu z dala od ludzi musisz zdawać sobie sprawę z faktu, że może to być niebezpieczne z wielu względów. Pierwszym z nich jest niemożność uzyskania natychmiastowej pomocy w przypadkach nagłych jak. np zasłabnięcie, pożar, groźne zranienie, złamanie itp. Numer alarmowy 112 nie załatwi wszystkiego od ręki.

Czasami jest niezbędna ludzka życzliwość. Dlatego nie stawiaj kampera z daleka od zabudowań i w trudno dostępnych miejscach. Minuty czasami decydować mogą o życiu Twoim i twoich współtowarzyszy podróży

Odpowiedz
Posty: 4
(@keraj)
Active Member
Dołączył: 1 rok temu

Podaj swoim bliskim swoje położenie. Wystarczy, że skorzystasz z linku https://google.com/maps a na otwartej mapie miejsce Twojego pobytu jest oznaczone. Teraz wystarczy wysłać ten link pod wybrany numer telefonu. UWAGA !!! w swoim telefonie musisz wyrazić zgodę na Twoją lokalizację.

Odpowiedz
Share: